درباره هاستل ایوان

اقامتگاه سنتی در تهران

 هاستل ایوان در سال ۱۳۹۸ در محدوده میدان فاطمی تهران راه‌اندازی شده است. این هاستل دسترسی بسیار عالی به مراکز مهم و مرکز شهر دارد و فاصله آن تا مترو و بی آرتی حدود 8 دقیقه است. هاستل ایوان دارای ۱۰ اتاق مجزا و ۷۵ تخت در سه طبقه است.

از امکانات هاستل ایوان می‌توان به صبحانه، لابی، غرفه صنایع دستی، اینترنت، اسپا، ماساژ و حمام سنتی، اتاق شن و نمک، کافی شاپ و حیاط در طبقه همکف، تی وی روم و آشپزخانه، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و حمام در هر طبقه اشاره کرد. هاستل ایوان با شعار این خانه، خانه توست مسافران خارجی و داخلی را مخاطب هدف خود قرار داده و سعی بر آن دارد تا با ایجاد فضایی دلنشین رضایت خاطر آنان را فراهم سازد.

رزرواسیون هاستل ایوان

هاستل ایوان یکی از بزرگترین هاستل های کشور با ۱۰ اتاق مجزا در چهار نوع  اختصاصی رویال ، اختصاصی VIP  ، اختصاصی عادی و اتاق اشتراکی  آماده ارائه خدمات در مرکز شهر تهران و در نزدیکی مراکز درمانی و اداری و همچنین حمل و نقل عمومی میباشد(مترو، (BRT

امروزه هاستل نه تنها محلی برای اقامت، بلکه فرصتی برای داشتن تجربه ای ناب خواهد بود.

به همین منظور هاستل ایوان با ارائه امکانات رفاهی ایده آل (کافی شاپ/حمام سنتی و اسپا/فضای سبز)در محیطی دلنشین و آرام به شما کمک میکند تا دایره ی دوستان خود را گسترش دهید.

ایوان با تجربه سال‌ها فعالیت در عرصه هتلداری و گردشگری سبک جدیدی از مهمان نوازی را به شما مهمان گرامی ارائه مینماید و آماده عقد قرار داد با  تمامی شرکت ها ، ارگان‌ها  و هیات ورزشی میباشد.

فاصله هاستل ایوان تا نقاط مهم شهر

 هاستل سنتی ایوان اقامتگاهی در مرکز تهران واقع در محدوده میدان فاطمی (جهاد)، یکی از میدان‌های اصلی و قدیمی شهر تهران است.

این هاستل با فاصله کمتر از ده دقیقه تا مترو میدان جهاد و خطوط تاکسی این میدان و با فاصله کمتر از ۲۰ دقیقه تا ایستگاه بی‌آر‌تی میدان فاطمی در خیابان ولیعصر، دسترسی بسیار عالی به وسایل نقلیه عمومی و مراکز مهم شهر تهران دارد.

هاستل سنتی ایوان ٰتوسط خیابان فاطمی از شرق به خیابان ولیعصر اولین و بلند‌ترین خیابان ایران و یکی از مهم‌ترین مراکز تفریحی تهران و از غرب به خیابان کارگر شمالی و میدان انقلاب، مرکز فرهنگی تهران می‌رسد.

جنوب این منطقه خیابان زرتشت بازار پارچه فروشان تهران و بازار بزرگ تهران قرار دارد تا مهمانان با خیلی آسوده به گشت و گذار و خرید در این بازار قدیمی و پر خاطره بپردازند.

بیمارستان‌های امام خمینی‌، دی، بیمارستان قلب تهران و بیمارستان دکتر شریعتی از جمله مراکز درمانی اطراف هاستل ایوان هستند.

در این محدوده دو دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه تهران نیز وجود دارند.

همچنین هاستل ایوان دسترسی مناسبی به جاذبه‌های معروف تهران نظیر پارک لاله، پل طبیعت، پارک آب وآتش، تئاتر شهر، پارک دانشجو، موزه دفاع مقدس، موزه هنرهای معاصر، موزه فرش، خانه هنرمندان ایران، گالری ایرانشهر و نگارخانه تهران دارد و دو سینمای آفریقا و آزادی نیز در این محدوده واقع شده‌اند و از این نظر نیز دارای دسترسی مناسب به مکان‌های تفریحی و گردشگری است تا مهمانان به آسانی بتوانند اوقات فراغت خود را به تفریح و سرگرمی در پایتخت ایران بگذرانند.

درباره هاستل ایوان تهران

لیست مسافت هاستل با اماکن و نقاط شهر

 • ایستگاه راه آهن تهران: ۸.۴ کیلومتر، ۴۰ دقیقه
 • فرودگاه مهرآباد: ۱۰.۴ کیلومتر، ۳۰ دقیقه
 • فرودگاه بین‌المللی امام خمینی: ۶۵.۳ کیلومتر، ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
 • میدان آزادی: ۸ کیلومتر، ۳۰ دقیقه
 • میدان انقلاب: ۳.۵ کیلومتر، ۱۲ دقیقه
 • میدان ولیعصر: ۲ کیلومتر، ۱۰ دقیقه
 • میدان تجریش: ۱۲ کیلومتر، ۴۴ دقیقه
 • برج میلاد: ۸ کیلومتر، ۲۰ دقیقه
 • مجموعه کاخ گلستان: ۸ کیلومتر، ۲۶ دقیقه
 • مجموعه کاخ سعدآباد: ۱۵ کیلومتر، ۶۴ دقیقه
 • مجموعه کاخ نیاوران: ۲۱ کیلومتر، ۴۸ دقیقه